{optional_htmlcode}

Chata RUDKO Západné Tatry - Podbanské
Chata RUDKO

kniha návštev (strana 2 / 2)

Hodnotenie pobytu: (Termín pobytu: 7.7.2018)

Čistota
Komfort
Poloha
Vybavenie
Personál
Pomer cena/kvalita
Celková spokojnosť

Dnes sme prišli z dovolenky z tejto chaty.Prostredie krásne a turistika ešte lepšia.Aj psík sa tam vyšantil dosýta.Majiteľ ústretový.Doporučujeme.

Robert 07.07.2018

Reakcia majiteľa ubytovania: Veľmi sa tešíme že sa vám na chate Rudko páčilo a oddýchli ste si. Ďakujeme, veľmi si vážime vaše hodnotenie. Samozrejme tak milý pár aj psík je kedykoľvek opäť vítaný. Verím že prídete aj nabudúce, možno aj dcéra s priateľom alebo väčšia partia.

Velice klidné a krásné místo k odpočinku. Skvělá cena i jednání. Dekuji L.K.

Krejčířová Lucie 30.08.2017

Reakcia majiteľa ubytovania: Veľmi ďakujeme, tiež radi spomíname na dámsku jazdu štyroch generácií. :) Moc radi vás kedykoľvek znova privítame.

Pobyt na chate Rudko jsme si pekne uzili i s malimi detmi krasna priroda a hlavne bozske ticho. Bylo to strasne moc super a vrele to vsem doporucujem. A stoprocentne se tam vratime znova. I s majitelem bylo suprove jednani.

Henrich 26.08.2017

Reakcia majiteľa ubytovania: Ďakujeme, sme veľmi radi že sa vám páčilo. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Dobrý deň,boli sme na chate Rudko a urcite odporucam.Je sice bez sprchy,ale detska vanicka to isti

Katarina Makukova 17.08.2017

Reakcia majiteľa ubytovania: Ďakujeme. Vždy sme radi a vďační za hostí, ako ste boli vy. Už teraz veríme a tešíme sa, že vás uvidíme aj budúci rok. Bude aj kačička ☺.

Pobyt v chate Rudko sme si naplno užili. Najskôr sme trošku váhali, čo sa vybavenosti chaty týka. Aj napriek jednoduchému vybaveniu tam bolo všetko potrebné, a dokonca aj umývanie v potoku sa premenilo na romantickú zábavu. Turistika, oheň, gril, posedenie v chate a možnosť zobrať aj psa bola super. Určite sa budeme radi vracať. :)

Jana s rodinou 06.07.2017

Reakcia majiteľa ubytovania: Ďakujeme, teší nás že sa vám páčilo a určite vás radi privítame kedykoľvek.

TOPlist